Bize Hemen Ulaşabilirsiniz +0 (232) 484-0542
Hakkımızda
  • Anasayfa
  • Kurumsal


Hakkımızda

Firmamız Kani elektronik bilgisayar Network ve Güvenlik Sistemleri 2009 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Aile şirketi olarak hizmetlerine devan eden şirketimiz

Endüstriyel sektörde yapısal kablolama ve network çözümleri ile bölgede bir çok firmanın çözüm ortağı konumuna gelmiştir.

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde kapsamlı çözümler üretmiş ve entegre sistemler konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır.

 Firmamız 2017 yılında V2CAM  markası ile kamera üretimi  ve ithalatçısıdır.

Özellikle güvenlik sistemleri konusunda tüm Türkiye’de özel sektör ve kamu da bir çok projeye imza atmış olup bölgenin IP kamera ile tanışmasını sağlayan öncü kurumlarından biridir. HD ve FULLHD güvenlik sistemleri ile network alt yapı çözümleri sağlamış Fiber optik kablolama ile sorunsuz çözümler üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki profesyonel ekibini mühendislerle güçlendirmiş ve Bütün projelerini kendi ekibi ile yapmakta olup iş güvenliği sağlığı konusunda bakanlığın hükümlerine yüzde yüz uyan bir firmadır.

 

 

Bazı insanlar düşünür biz yaparız

Misyonumuz

Misyonumuz, işinde kendine güvenen, milli değerlerinin bilincinde, kendisine ve çevresine saygılı, çözüm odaklı, kaynaklarını koruyan, her zaman elinde sahip olduğu değerlere kendinden yeni özellikler katarak geliştiren, doğru planlamalarla zamanını verimli kullanan,modern teknolojiyi dünya ile eş zamanlı takip eden bakış açısını asla bir noktaya sabitlemeyen ve her zaman ileriyi teknolojiyi öngörme hedefinde olan ve misyonlarından sapmayan uzman ve profesyonel bireyler yetiştirerek, ailemizin ve toplumumuzun memnuniyetini arttırmaktır.

 

Vizyonumuz

Her Zaman Yanınızdayız” felsefesiyle hareket etmekten asla vazgeçmeyen profesyonel ekibimizle, Türkiye ve dünyada TÜRK MALI ürünlerinin kalitesini en üst düzeyde tutma, ve daha ileri teknoloji ile milli değerlerimizden asla vazgeçmeyerek geniş bir alana yayma, ülkemizin yükselişine katkıda bulunmak, ülke ekonomimize katkı sağlamak için hiç durmaksızın çalışma, yerli üretim kamera sistemlerinde lider konumda olduğumuz bu noktayı daha da ileriye götürüp tüm dünyada tercih edilen ve bilinen bir marka değerine ulaşarak ülkemizin adını en üstlere yazdırmak ve bu adımda atılabilecek her adımı seve seve atmak en büyük hedefimizdir.

Developed By Microgrup

© Copyrights 2009-2024 Kani Elektronik Ltd Şti